Call of Duty: Modern Warfare II co i jak?

MW2

Studio Infinity Ward przygotowuje się do światowej prezentacji Call of Duty: Modern Warfare II. Gra będzie dostępna jeszcze w tym roki, ale nadal nie został ukazany gameplay z gry. Dnia 08.06.2022 ma zostać ukazany zwiastun oraz gameplay. Po Modern Warfare 2019 studio Activision Blizzard zdecydowało się na utworzenie nowego silnika na którym będzie oparte Modern Warfare II. Tytuł otrzymał bardzo dobre oceny od recenzentów, zachwycających się nad świetnym klimatem i wciągającą rozgrywką.

Kiedy premiera?

Call of Duty: Modern Warfare II ma trafić do sprzedaży 22.09.2022. Najprawdopodobniej będzie to pierwsza gra która nie zostanie wydana na konsole poprzedniej generacji (ps4, xbox one), gra jedynie będzie dostępna na pc, ps5 oraz xbox series S|X. Wraz z premierą seria gier Call of Duty ma powrócić na steam. Świadczy o tym wpis na oficjalnym profilu steam na którym użyto tej samej emotki jak na wpisie o dacie wydania gry.

Prezentacja gry

Fani serii Call od Duty na pewno już odliczaną do daty premiery. Lecz najpierw powinniśmy zobaczyć filmik prezentujący przygotowywanie się Kapitana Price’a do akcji. Jednak głównym przekazem tego filmiku jest pokazanie oficjalnej daty prezentacji zwiastunu który ma nastąpić dnia 08.06.2022 o godzinie 19:00. Następnego dnia o godzinie 20:00 ma zostać zaprezentowany gameplay z gry

Autor: Krzysztof Łazutka

Dodaj komentarz